BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip saldžiai ir tuo pat metu karčiai bėga dienos. Kaskart kažkas naujo bei linksmo ar nuobodaus ir sąžinę graužančiai liūdna.
Pabėgti nėra kur… kas rytą sutinki naują dieną, naujus, o gal iki skausmo įkyrėjusius žmones.
Labas rytas brangioji, gal atverti langą ir įleisti vėjo gaivumos, švino smarvės?
Sveiki, pietums norėčiau ant grotelių keptos jautienos su bulvių koše, daržovių salotomis ir garstyčių padažu. Gal dar kavos, ne arbatos. Žalios.
Pasitrauk iš kelio aš skubu namo, žudyti laiko. Gal padės TV. Greičiau miegoti, kad ryte pasakyčiau: “Labas rytas brangioji, gal atverti langą ir įleisti vėjo gaivumos, švino smarvės?”

Stenkimės, kad dienos būtų skirtingos. Liūdna sulaukti senatvės ir pagalvoti: ko dar nesu daręs???

Tikiuosi, kad laiko dar turiu. Tik tak…

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Diena keičia dieną”
  1. allea rašė:

    Ir tau, kaip matau, neduoda ramybes tas vis lekiantis laikas. Kazkaip kuo toliau, tuo labiau mane apima savotiska panika, kad dienos bega, o ar as padarau VISKA, kad jos butu ispildytos…Ar padarau tai, del ko galeciau savimi savotiskai didziuotis, ar nesvaistau to laiko betiksliams uzsiemimams. net nezinau, atrodo, kad ir ka daryciau vis bus negana. ir nepisant to suvokimo, kartais praleidziu savo laisva laika nieko neveikdama…Siurpoka….

  2. eklipas rašė:

    galima į laiką žiūrėti vertikaliai? nežinau… pvz. sekanti akimirka gali būti begalinė ir po to… likti už nugaros.. o man vis norisi jų TURĖTI DAUGIAU… viskas taip painu ir žodžiais sunkiai išreiškiama, deja, tik juos turiu. ..matau kankina, per anksti prasidėjusi vidurio amžiaus krizė :)… nežinau, gal reikia į kokią fašistuojančią gaują įstot įvairovės dėlei.. ar pasimelst… Žodžiu, daryti ką nors, kad pajusti gyvenimo pulsą :p)

Komentuokite